fourschosevergedickmarpblogaticanin.co

recommend you visit site which..

Quotes by DEFAULT

Sen - Baha - AЕџkД±n TebesГјmГј (CD, Album)

9 thoughts on “ Sen - Baha - AЕџkД±n TebesГјmГј (CD, Album)

  1. Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · Nëse jeni nga ata njerëz që pëlqejnë të shkojnë në shtrat herët, por ju del gjumi nga ora 21 deri në 23 të mbrëmjes, me siguri po kaloni një periudhë të vështirë dhe keni nevojë të qetësoheni, raporton “Cosmopolitan”.
  2. ynnaT cepxa ynnaTe nPhJABA "CrihTA EKOHOMCKh OAKYJITET HhW Mogen w nozne Ha 6goj SPOJ hHAEKCA - ynMCATM CBOJ SPOJ hHAEKCA.
  3. Pas një pune operative zhvilluar nga Policia, është identifikuar dhe lokalizuar, i dyshuari i cili së bashku me dy vajzat e tij në moshë të mitur në një market kishte vjedhë një televizor dhe e kishte quar në shtëpi, njofton sot Policia. Nga i dyshuari është konfiskuar televizori dhe ju ka kthyer pronarit, ndërsa pas [ ].
  4. Nov 13,  · Arzana Kraja, regjisore e njohur kosovare, është vajza qe u gjet e vdekur pa shenja jete sot në banesën e.
  5. “Në Vjenë me përfaqësuesit e lartë të OSBE ndamë shqetësimin për krizën dhe qëndrimin e pandryshuar të Opozitës së Bashkuar: zgjedhje të lira e të ndershme me një qeveri tranzitore pa Edi Ramën, që garanton lirinë e votës dhe ndëshkimin nga drejtësia të hajdutëve të zgjedhjeve”.
  6. Gjendja në Telekomin e Kosovës dhe masat që i ka ndërmarrë Qeveria e Kosovës në zbatimin e Rezolutës nrR, dt. lidhur me gjendjen financiare në Telekom dhe Postën e Kosovës.
  7. Nga Shkodra, kreu i PD, Lulzim Basha tha se shumë shpejt do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale. Në përfundim të takimit që pati në Shkodër, Basha nuk dha një datë konkrete se kur do të zhvillohen këto zgjedhje, teksa solli në vëmendje rastin e Shkodrës, ku pas 5 muajsh nga 30 qershori, nuk ka një kryebashkiak legjitim.
  8. “Nuk mundet askush, sado kohë të ketë qenë në paradhomat e PD dhe tani në paradhomat e PS, të marrin tendera nga milionë euro pa studim fizibiliteti.”- theksoi kryedemokrati Basha, ndërsa renditi tre shtylla kryesore të PD për të ringjalljen e ekonomisë.
  9. Botapress, 14 Tetor. Kandidati për asamblist në Komunën e Prishtinës, Yll Rugova ka treguar një rast se si një vullnetar i Lëvizjes Vetëvendosje është detyruar ta ndërpresë aktivitetin e tij për shkak të presionit që i është bërë prindit të tij në punë, nga njerëz të PDK-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© fourschosevergedickmarpblogaticanin.co 2019 All Rights Reserved.